Vítá vás SkinCareVyo

Estetická medicína a doprovodná kosmetika v kožní ordinaci MUDr. Diany Vyorálkové v HAVÍŘOVĚ    

 • Ošetření "STUDENT" 
 • Ošetření Anti-Akné dospělý 
 • Fototerapie červeným LED světlem  
 • Chemický peeling AHA kyselinami
 • Mezoterapie/Microneedling dermapenem 

Kosmetika Dr. med. Christine Schrammek a D(E)pilace cukrovou pastou v salónu Beautylab v OSTRAVĚ 

 • Green Peel / Fresh Up, Energy, Classic 
 • Ošetření Black Clean Schrammek 
 • D(E)pilace cukrovou pastou


  "STUDENT"

Ošetření "STUDENT" se zaměřuje na mladistvou pleť se sklonem k akné. Zahrnuje diagnostiku pleti, povrchové a hloubkové čistění, aromaterapii, úpravu obočí a poradenství v oblasti domácí péče s ohledem na medikamentózní léčbu. Je možné jej postupovat v rámci prevence proti vzniku samotného akné a dalších nežádoucích komplikací s ním spojených. Frekvence ošetření je cca jednou za měsíc až tři, dle stavu pleti a trvá 75 minut. 

Snažíme se společně najít cestu k maximální spokojenosti v oblasti domácí péče a vnitřní rovnováze s aknózní pletí. Jizvy totiž nezůstávají jen na obličeji...GREEN PEEL ® originální bylinný peeling

"Příroda nás nepřestává překvapovat svou samoléčící schopností. V našich GREEN PEEL® bylinných směsích vědomě s touto schopností pracujeme", říká Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. 

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je jednou z nejúspěšnějších metod pro regeneraci pleti a je také k pokožce jedním z nejtolerantnějších ošetření vůbec!


Které ošetření je pro vás to pravé?

 1. Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up (bez peelingového efektu) je vhodné pro pleť, která má problémy s pigmentací, pro únavou a bledou pokožku a v případě celkové nespokojenosti se stavem pleti.
 2. Ošetření GREEN PEEL® Energy je vhodné pro pleť, kterou trápí příznaky stárnutí, nečistoty, unavený a bledý vzhled, jizvy a problémy s pigmentací.
 3. Ošetření GREEN PEEL® Classic (s peelingovým efektem) je vhodné pro pleť, kterou sužují rozšířené póry, nečistoty, jizvy, předčasná tvorba vrásek nebo poškození od slunce, hyperpigmentace, strie a ochabnutí tkáně.


Portfolio

“STUDENT”
Green Peel
Fototerapie 
Depilace cukrovou pastou